top of page

Święto Marcinowe - informacje

Szanowni Państwo,

w najbliższy czwartek 17 listopada, będziemy w Szkole obchodzić Święto Marcinowe.

Jest ono przewidziane dla uczniów naszych najmłodszych klas (I-III) z uwagi na specyfikę i szczególny urok tego święta.


Pochód wyruszy ze szkolnego podwórka około godziny 16:20.

Po przedstawieniu ( z powodu ograniczonej przestrzeni na przedstawienie zaproszone są tylko dzieci), ok. godziny 16:00, dzieci z lampionami zaczną ustawiać się klasami (klasy I-III będą szły z wychowawcami na czele pochodu), natomiast rodziców prosimy o ustawienie się w głębi podwórka, pod drzewami i garażem (rodzice będą nasz pochód zamykać).


Pójdziemy ulicą Urzędniczą, przejdziemy przez Park Jordana i dotrzemy na krakowskie Błonia. Tam ustawimy się w półkolu i będziemy wypatrywać Marcina. Jeśli dopisze nam szczęście podzielimy się ciasteczkami i potem rozejdziemy do domów.

1. Prosimy, by dopilnować, aby po zakończeniu uroczystości każde odbierane przez Was dziecię koniecznie pożegnało się ze swoimi wychowawcami.

2. Pamiętajcie, że nie wracamy już potem do Szkoły.

3. Tego dnia po godzinie 16:00, z oczywistych względów, nie parkujemy na terenie szkolnego podwórka.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Anna Kędzierska

コメント


bottom of page