top of page

Dzień otwarty w Korczaku


Z radością zawiadamiamy, że właśnie rozpoczynamy rekrutację Siedmiolatków – czyli Dzieci, które w 2023 roku obchodzą siódme urodziny - do pierwszej klasy naszej szkoły podstawowej. Nasza szkoła jest szkołą waldorfską, co oznacza, że staramy się pracować w duchu pedagogiki waldorfskiej – dlatego też zapraszamy przede wszystkim tych Rodziców, którym ideały i charakter tej pedagogiki również są bliskie.


W tym roku kluczowym krokiem procesu rekrutacji będzie dla nas możliwość spotkania się z Państwa Dziećmi, które zapraszamy do naszej szkoły 18 lutego (na godzinę 8:45 lub 12:45 – do wyboru) na specjalnie przygotowane dla Nich zajęcia. Dzieci przez około półtorej godziny będą pod naszą opieką, a Państwo będziecie mieli okazję uczestniczyć w tym czasie w wykładzie z zakresu pedagogiki waldorfskiej.


Bardzo prosimy o przyniesienie na to spotkanie dokumentów:

- rozbudowanego życiorysu Dziecka wraz ze zdjęciem,

- opinii z przedszkola od Wychowawcy.


[Prosimy nie przesyłać tych dokumentów e-mailem do sekretariatu].


Kolejnym krokiem procesu rekrutacji będzie umówienie się w tym dniu (przy okazji składania dokumentów w sekretariacie) Państwa na rozmowę (Rozmowy zaczynają się od 22 lutego) o Dziecku, naszej szkole i pedagogice waldorfskiej. Spotkanie to będzie też sposobnością, by zapytać o wszelkie szkolne sprawy, które Państwa szczególnie ciekawią.


Serdecznie zapraszamy!

Grupa Rekrutacyjna


Pobierz kartę zapisu:

Karta zapisu - SP
.pdf
Download PDF • 372KB

bottom of page