top of page

Małopolska Noc NaukowcówMałopolska Noc Naukowców to wydarzenie, które oferuje różnorodne prezentacje, wykłady, warsztaty i pokazy. Udział w imprezie daje nam możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami naukowymi, technologicznymi i medycznymi, które były prezentowane.

Wraz z klasami: VI, VII i VIII ruszyliśmy do Instytut Fizyki Jądrowej, aby zgłębić tajemnice rożnego rodzaju reakcji fizyczno - chemicznych. Młodzież miała okazję brać udział w doświadczeniach, wykładach i zabawach organizowanych na terenie IFJ. Przygotowano dla nich również małe upominki i nagrody za wygranie lub wzięcie udziału w konkursach wiedzowych.

Radości nie było końca!


Ogromne podziękowania należą się organizatorom całego wydarzenia, zarówno pracownikom IFJ, jak i nauczycielom Waldorfskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, którzy z takim samym zaangażowaniem jak młodzież uczestniczyli we wszystkich pokazach!

Do zobaczenia za rok na Małopolskiej Nocy Naukowców!

Comentários


bottom of page