top of page

Pierwsza mini giełda sprzętu zimowego


Nasza pierwsza mini giełda sprzętu zimowego (narciarsko-snowboardowego).


Sprzedaj, wymień, podaruj albo odkup od innych rodziców.Jeśli Państwa dziecko chce rozpocząć przygodę na nartach, snowboardzie lub też wyrosło już ze sprzętu zimowego (narty, kije, gogle, kaski, …) wykorzystajcie okazję i weźcie udział w naszej mini giełdzie.


Termin: sobota 18 listopada godzina ok. 13.00 / 13.30.

Miejsce: Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Korczaka, ul. Kazimierza Wielkiego 33, Kraków


Sprzęt można przywieźć w piątek w godzinach popołudniowych.WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WYSTAWIENIEM SPRZĘTU PROSIMY O WPISANIE SIĘ NA LISTĘ PRZY SEKRETARIACIE LUB KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Z OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ Z RAMIENIA SZKOŁY DO DNIA 13 LISTOPADA 2017:

Donata Duda, tel: 509510496, donata.duda@waldorfskaszkola.pl*


*O powodzeniu i otwarciu giełdy będzie decydowała ilość zgłoszonych wystawców:)


Przy małym zainteresowaniu zwyczajnie spędzimy miło czas przy kawie i ciastku.

Comentários


bottom of page