top of page

POGOTOWIE PEDAGOGICZNE - Szkolenie w piątek

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „Pogotowie pedagogiczne". Poświęcone jest ono metodom pracy z zakresu pedagogiki traumy. Prowadzone przez specjalistów od lat zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży na obszarach dotkniętych katastrofami. Ma ono charakter praktyczny, a przy okazji – co ważne – daje poczucie siły. Uczestnicy warsztatów wychodzą z nich z przekonaniem, że mogą coś zrobić. I z uśmiechem – co nie jest oczywiste, biorąc pod uwagę temat pracy.

Bardzo, bardzo gorąco polecamy!

Komu? Wszystkim, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą. Wprawdzie szkolenie poświęcone jest zasadniczo pracy z grupami dzieci dotkniętych traumatycznymi doświadczeniami, ale podejście i prezentowane metody z powodzeniem mogą być stosowane również w „zwykłej" praktyce pedagogicznej.


Raz jeszcze: Gorąco polecamy!

Gdzie? Kiedy?

W najbliższy piątek (11 marca), w godzinach 9.oo – 12.3o, w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy Ingardena 4 (drugie piętro, sala 212) w Krakowie. Liczba miejsc jest ograniczona. Wiążące zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: myslecsercem@gmail.com W razie pytań prosimy o maila lub telefon 692 966 698. Szkolenie jest bezpłatne, pobieramy opłatę rejestracyjną w wysokości – "według uznania" (zebrana w ten sposób kwota przeznaczona będzie na pomoc dzieciom z Ukrainy).

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy.

Comments


bottom of page