top of page

Wsparcie dla przedszkola "Pod Skrzydłami" - wyprzedaż garażowa

Szanowni Państwo,

w związku z problemami finansowymi, z którymi boryka się zaprzyjaźnione z nami przedszkole Pod skrzydłami , postanowiliśmy zorganizować, na terenie naszej szkoły, wyprzedaż garażową, o której organizację pragniemy Państwa prosić.

Do 15 września 2022, nasza szkoła prowadzić będzie zbiórkę przedmiotów przeznaczonych do wyprzedaży. Co zbieramy? Wszystkie te przedmioty, które zalegają w domach, a którym można nadać drugie życie (książki, zabawki, ubrania, naczynia itp.).

To dobra okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy w dobrym stanie, jednocześnie czyniąc coś dobrego.

A gdy już uprzątniemy swe domy, powstanie miejsce na nowe artykuły, które będzie można znaleźć na samej wyprzedaży (planowanej na 17 września 2022 r.), o której więcej informacji podamy wkrótce! :)

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do wsparcia.

Przedmioty na zbiórkę przyjmują nasi nauczyciele: Pani Weronika Madej, Pani Magdalena Śmigla, Pani Anna Kruczek, Pani Svitlana Tsymbaliuk, Pan Łukasz Gądek.

Dziękujemy za każdą pomoc!

Comments


bottom of page