top of page

Wykład - Żywienie dziecka

W środę 21 września o godzinie 18.30 naszym gościem będzie pani Lidia Michałowicz - pedagog waldorfski z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą.


Lidia Michałowicz ukończyła Wydział Pedagogiki UW, kierunek: wychowanie przedszkolne, Podyplomowe Studium Edukacji Niezależnej ISNS UW, Podyplomowe Studium Organizacji i Zarządzania Oświatą WP UW, kurs nauczyciela gimnastyki korekcyjnej, kurs z zakresu pedagogiki specjalnej prowadzony przez holenderskie towarzystwo HELIAS.

Działa w organizacjach społecznych działających na rzecz oświaty, między innymi: OZSWPW, TRPRS, Fundacja ARKA.


Od 1994 r. prowadzi przedszkole waldorfskie. Prowadzi kursy i szkolenia dla rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych pedagogiką waldorfską oraz kursy prac praktycznych i artystycznych. Z ramienia Ogólnopolskiej Konferencji Przedszkoli Waldorfskich hospituje przedszkola waldorfskie.

Comments


bottom of page