top of page

Wykład "Dojrzewanie - przełomy na drodze do samodzielności"

Polecamy - a nuż ktoś z Państwa wybiera się do Warszawy?

Zapraszamy na wykład dr Michaela Zecha Dojrzewanie - przełomy na drodze do samodzielności, który odbędzie się 9 czerwca 2017r na Uniwersytecie Warszawskim ul. Nowy Świat 69 w sali im. Podgóreckiego.

Wykład jest adresowany do rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich, których interesuje problematyka dojrzewania do dorosłości, spojrzenie na ten okres w sposób szerszy i głębszy. Zapraszamy, polecamy. Rozgłaszajcie!


Profesor M. Michael Zech przez wiele lat pracował z młodzieżą ucząc historii i literatury w szkole waldorfskiej, obecnie zajmuje się głównie kształceniem nauczycieli waldorfskich oraz pracą naukową. Od wielu lat związany jest z polskim ruchem waldorfskim jako wykładowca na PSEN - studiach podyplomowych poświęconych pedagogice waldorfskiej organizowanych na Uniwersytecie Warszawskim.

Comentários


bottom of page