top of page

Zakończenie roku szkolnego


W piątek 24 czerwca mamy zakończenie roku szkolnego.


Postanowiliśmy zorganizować tego dnia małe Święto Szkoły, na podwórku szkolnym. Zaczynamy o 9:30.


Każda klasa zaprezentuje krótko fragment lekcji, a potem rozejdziemy się do klas, by rozdać świadectwa i spokojnie pożegnać się w swoim gronie.


Świetlica w dniu zakończenia roku szkolnego będzie otwarta od 7.30 do 15.30.

1件のコメント


不明なメンバー
2022年8月12日

Witam, drogi czytający, z tej strony zwraca się do ciebie zbłąkany wędrowiec, poszukujący miłego słowa w sekcji komentarzy na tej stronie, z jakiegoś bliżej nie znanego mi powodu jednakże nie znalazłem ani jednego, nie sprawdziłem co prawda każdego wpisu, więc nie wiem czy komentarze bywają tu usuwane (Co oznaczałoby że piszę to już zupełnie na marne), czy może po prostu nikt nie czuł potrzeby się tu logować żeby jeden zostawić. Pragnę zaznaczyć również że jest to ostatni komentarz jaki tu zostawię, prawdopodobnie nigdy już tu nie wrócę, nie dowiem się czy ktoś to przeczytał, czy ktoś to usunął, nie zważając na to jednak pragnę życzyć ci, drogi czytający ten komentarz przede wszystkim miłego poranka popołudnia lub wieczoru, niezależnie od tego…

いいね!
bottom of page