top of page

Kiermasz 2018Szanowni Państwo,

bardzo serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 15 grudnia w godzinach 15:00 - 18:00 w siedzibie naszej szkoły, przy ul. Kazimierza Wielkiego 33 w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, który mogli osobiście zaangażować się w nasze szkolne warsztaty kiermaszowe lub przygotowali i nadal tworzą świąteczne ozdoby i smakołyki, by tego dnia wesprzeć szkolne stoiska.


W tym roku nasz kiermasz będzie miał swoje odbicie poza naszą szkołą. Już w najbliższy weekend małe stoisko świąteczne pojawi się w miejscowości Maintal pod Frankfurtem, gdzie również od wielu tygodni powstają piękne ozdoby tworzone przez pierwszą "korczakowską" nauczycielkę oraz jej rodzinę. Na ten kiermasz zawieziemy część materiałów przygotowanych w naszej szkole przez rodziców, nauczycieli i dzieci:)


Drodzy Państwo, prócz rodzinnego nastroju, zapachu świeżo pieczonych pierników, kolorowych stoisk, kolędowania, warsztatów, mini koncertu współpracujących z nami muzyków, czeka na nas niespodzianka.

Będziemy gościć Panią Magdalenę Polkowską, wędrowną bajarkę, która w trakcie trwania kiermaszu zabierze nas w podróż do krainy baśni.


Zapraszamy licznie:)


W imieniu organizatorów oraz Kolegium Nauczycieli, Uczniów, Zarządu,

Donata Duda

Kinga Racoń - Leja

Comentários


bottom of page