Kiermasz Bożonarodzeniowy

Drodzy Państwo,

czas tak szybko biegnie :)

Przed nami kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy!

To już w sobotę, 10 grudnia, w godzinach od 12.00 do 15.00.

Od 4 tygodni trwają bardzo zaawansowane przygotowania do tego niezwykłego i pięknego dnia. Na warsztatach powstają niezwykłe rzeczy, które będzie można podziwiać i kupować właśnie na kiermaszu.

W programie, oprócz stoisk, kawiarenka z pysznościami, wspólne kolędowanie, warsztaty robienia świeczek z prawdziwego wosku, zdobienie pierników, robienie ozdób choinkowych, opowiadanie bajki, teatralny spektakl i jeszcze kilka innych atrakcji. Dokładny plan wydarzeń wyślemy wkrótce w oddzielnym mailu.

W tym roku to nasze świąteczne spotkanie będzie odbywało się częściowo na podwórku szkolnym (stoiska i licytacja), a częściowo w budynku (kawiarenka, kolędowanie, warsztaty, koncerty i teatrzyki).

Dlatego tego dnia od godziny 11:30 nie będzie wjazdu na szkolny parking.

To święto całej naszej społeczności szkolnej, sporo jest do zrobienia i bardzo potrzebujemy Państwa wsparcia w piątek tuż przed kiermaszem i w sobotę 10 grudnia.

Zorganizowaliśmy 4 grupy :

1 Grupa

piątek - godz. 15:30-17:00

pomoc m.in. przygotowanie klas i korytarzy, wycena warsztatowych rzeczy na stoiska

2 Grupa

sobota godz. 10:00-12:00

pomoc m.in. przygotowanie stoisk, dekoracja,

3 Grupa

sobota godz. 11:00-15:00

Kawiarenka (poniżej mamy szczegółową rozpiskę)

4 Grupa

sobota godz. 15:00-16:00

Sprzątanie pokiermaszowe

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres Rady Rodziców :

radarodzicow.wsp[at]gmail.com

Ponadto, prosimy o pyszności do kawiarenki. Wiemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć :)

klasa 1 - zupy

klasa 2,3, - ciasta, słodkości

klasa 4,5 - tarty, przekąski wytrawne

klasa 6 - chleb, smarowidła, kiszonki

klasa 7,8 - lemoniady, soki

Te spożywcze dary przynosimy w piątek do godziny 17:00 lub w sobotę do godziny 11:00.

Serdeczności i do zobaczenia w sobotę!

w imieniu Rady Rodziców i grona nauczycieli

Agnieszka Latko, Anna Kędzierska

p.s. wszelkie pytania prosimy kierować na adres Rady