top of page

Kiermasz, kiermasz, kiermasz!

Szanowni Państwo,

czas, w którym odbywa się w naszej szkole kiermasz szkolny - można pokusić się o nazwę - spotkanie świąteczne - to czas magiczny, wyjątkowy.

Mamy wtedy możliwość nie tylko się spotkać, porozmawiać, nacieszyć oczy pięknymi ozdobami przygotowanymi przez naszych uczniów, rodziców, nauczycieli.

To czas, kiedy szkolna kawiarenka kusi wspaniałymi ciastami, kanapkami, pastami, świeżo mieloną kawą, korzeniami, herbatką, a nawet ciepłymi zupami.

To czas, kiedy w powietrzu unosi się zapach pieczonych pierników, przygotowywanych gofrów, naleśników.

I oczywiście woskowych świec, których w kawiarence nie znajdziemy, ale za to możemy sami wytopić z pachnącego wosku pszczelego.


Krótko mówiąc jest pięknie i rodzinnie.

Warto wtedy zapomnieć o smutkach, troskach, trudnościach szkolnych;)


Piszemy o tym dlatego, by móc raz jeszcze zaprosić Państwa do pomocy w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.


Zapraszamy do uczestniczenia w organizacji tego wydarzenia, do pomocy przy stoiskach, w kawiarence i do udziału w szkolnych warsztatach, które prowadzą nie tylko nauczyciele, ale i rodzice.


Już dziś serdecznie zapraszamy na warsztaty Pani Dominiki Jordan -Czerskiej, która w małym gronie 8-10 osób chce przygotować ruchome obrazki z drewna.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 listopada, kolejne 21 i 28 listopada.


Kolejne warsztaty dotyczą filcowania przeprowadzi Pani Katarzyna Michniowska, mama uczniów z klasy IV i VI.

16 listopada - bombki,

23 listopada - wykonywanie ozdób z runa owczego.


Jesteśmy przekonane, że wśród rodziców jest wiele osób, które mogą zaproponować inne, równie ciekawe zajęcia. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Zachęcamy do zgłaszania Państwa pomysłów na warsztaty oraz do przychodzenia na warsztaty - będziemy o nich na bieżąco informować.Comments


bottom of page