top of page

Muzyka łączy ludzi


Serdecznie zapraszamy na występ orkiestry oraz chóru ze szkoły waldorfskiej w Loheland, który odbędzie się 17 maja o godz. 16:30 w sali przy ul. Łokietka 60.


Orkiestra z Loheland, dużego ośrodka waldorfskiego w pobliżu Fuldy, licząca 75 osób wyrusza na tournée po polskich szkołach waldorfskich. Zaczną od Poznania, by następnie zajrzeć do Warszawy, Krakowa i zakończyć swoją podróż w Bielsku Białej. W naszej szkole będą gościć od 16 maja wieczorem do poranka 18 maja. W tym czasie dadzą dwa koncerty: poranny dla społeczności szkolnej oraz popołudniowy dla szerszej publiczności. To wspaniała okazja dla naszych uczniów, by wspólnie pośpiewać i oprowadzając naszych gości po mieście poćwiczyć języki obce.


Dyrygent i wieloletni opiekun orkiestry Gert Schupelius zgodził się również opowiedzieć nam nieco o tym, dlaczego muzyka odgrywa tak ważną rolę w wychowaniu waldorfskim - na wykład zapraszamy 16 maja o godz 19:00 w naszej szkole.


Cieszymy się na przyjazd naszych gości i możliwość nawiązania nowych kontaktów.

Comments


bottom of page