top of page

Trauma - szkolenie pedagogiczne

Drodzy Państwo,

w związku z wojną w Ukrainie planujemy w najbliższy weekend spotkanie-szkolenie ze specjalistami zajmującymi się Notfall-Pedagogik.


Co to takiego?

Jednym zdaniem: są to pedagodzy, psycholodzy, wolontariusze, którzy od lat specjalizują się w działaniach interwencyjnych na terenach objętych katastrofami, pracują tam przede wszystkim z dziećmi - chodzi o jak najszybszą interwencję, bo okazuje się, że to jak szybko taka interwencja następuje, może mieć kluczowe znaczenie dla poradzenia sobie z traumą.

Szkolenie poświęcone ma być rozumieniu mechanizmów związanych z doświadczeniami traumatycznymi i konkretnym sposobom pracy z dziećmi (często grupami dzieci) dotkniętymi takim doświadczeniem.

Szkolenie jest bezpłatne, odbędzie się w Krakowie.

Przygotowujemy je z myślą o przyszłych działaniach w szkole - bo zapewne takie będziemy podejmować.

Na razie opracowujemy dopiero plan, więc jeszcze nie podajemy szczegółów szczegółów, ale już teraz bardzo prosimy o informacje wszystkich z Państwa, którzy byliby zainteresowani udziałem w szkoleniu (wykład wprowadzający + warsztaty) w najbliższą sobotę i/lub niedzielę.


Prosimy o kontakt na adres mailowy myslecsercem@gmail.comComments


bottom of page