Trauma - Szkolenie w nadchodzący weekend

Szanowni Państwo,

dziś już nieco więcej szczegółów dotyczących szkolenia w nadchodzący weekend.

Ponieważ mamy dużo zgłoszeń, organizujemy dwie grupy warsztatowe – w sobotę (5 marca) i w niedzielę (6 marca). Zajęcia sobotnie odbędą się w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego przy ulicy Ingardena 4 (Budynek Wydziału Pedagogicznego, II piętro, Stara Aula). Zajęcia niedzielne – w szkole (Waldorfska Szkoła im. Janusza Korczaka w Krakowie, ul. Kazimierza Wielkiego 33).

Bardzo przyda nam się ze względów organizacyjnych informacja na temat Państwa znajomości języka obcego – w którym czujecie się lepiej? Angielskim? Niemieckim? Innym/Żadnym? Bez znaczenia?

Zajęcia będą bowiem tłumaczone z języka angielskiego lub niemieckiego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: myslecsercem@gmail.com

Bardzo prosimy o wiążące zgłoszenie, zawierające następujące informacje:

• Wybór dnia (sobota czy niedziela?)

• Preferowany język (angielski/niemiecki/bez znaczenia)

• Czy mogę pomóc w tłumaczeniu podczas warsztatów/pracy w grupach? (Tak, z jęz. ang/ Tak, z jęz. niem./Nie)

Jeśli ktoś z Państwa już nam te informacje wysłał, nie musi robić tego drugi raz.

Bardzo prosimy upomnieć się o potwierdzenie zgłoszenia.

Zwracamy uwagę, że tym razem najpewniej nie uda nam się zorganizować poczęstunku, a i o obiad musimy zadbać we własnym zakresie. To ważne, bo szkolenie trwa od 9.00 do 17.00 (plan poniżej).

Sobota/Niedziela

Krąg na rozpoczęcie

Wprowadzenie: Zrozumieć doświadczenie traumy

Przerwa

Warsztat

Przerwa obiadowa

Co możemy zrobić? Metody "Pedagogicznego pogotowia"

Przerwa

Warsztat

Podsumowanie - plenum

Krąg na zakończenie

Koniec

Za te utrudnienia bardzo przepraszamy.