top of page

Warsztaty z ogrodnictwa biodynamicznego


Tajemniczy Ogród! Zapraszamy!


Na terenie Osiedla Podwawelskiego, między ulicami Komandosów i Słomianą, istnieje od 1926 roku gospodarstwo ogrodnicze. W jego zakamarkach za zgodą właścicieli rozpoczęły się warsztaty z ogrodnictwa biodynamicznego! Dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych!

W zamian za udostępnienie grządek pod naszą uprawę pomagamy i odkrywamy fascynujące miejsca tego ogrodu, wręcz parku. Ostatnio pomagaliśmy ujrzeć światło dzienne zarośniętym mchem i suchą trawą czerwonym pędom krzaków piwonii. Niesamowite uczucie.

Zupełnie jak w tajemniczym ogrodzie...


Przybywajcie w każdy poniedziałek w godzinach 16-19, wejście od ul. Słomianej 19a.

Zapraszamy serdecznie!


Bożena Sobala 606 950 759

Beata Stabicka 692 657 608

Hozzászólások


bottom of page