Zabawa Karnawałowa dla rodziców i nauczycieli

Drodzy Państwo,

dla jeszcze lepszej integracji społeczności szkolnej postanowiliśmy zorganizować Zabawę Karnawałową dla rodziców i nauczycieli. Powracamy do tradycji sprzed pandemii, jak również próbujemy rozpocząć rok 2023 wspólną i radosną zabawą.

Serdecznie Państwa zapraszamy, w sobotę 18 lutego 2023 roku na Zabawę Karnawałową , której tematem przewodnim będą Lata 20te. Impreza ta będzie biletowana (koszt 20 zł od osoby lub 30 zł od pary), a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zorganizowanie i sfinansowanie Dnia Rodziny (Dzień Dziecka wraz z Dniem Mamy i Taty) dla całej społeczności szkolnej, który odbędzie się początkiem czerwca nad zalewem Kryspinów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Radą Rodziców (mail: radarodzicow.wsp@gmail.com).

O szczegółach organizacyjnych będziemy jeszcze informować.

Liczymy na Państwa i cieszymy się na wspólną zabawę!

z serdecznościami,

Anna Kędzierska