Szanowni Państwo,

przed nami kolejna szkolna uroczystość.

Już w najbliższą sobotę 16 marca odbędzie się Wiosenne Święto Szkoły. Na część artystyczną zapraszamy na godz. 10.00 do Sali Teatralnej przy Kościele św. Jadwigi (ul. Łokietka 60), a zaraz po niej w godzinach 12.30 - 15.30 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny, który tradycyjnie ma miejsce w naszej szkole.

Na Kiermaszu Wielkanocnym nie zabraknie stoisk z niezwykłymi rzeczami, jak również kawiarenki z pysznościami. Przywołamy też wiosnę, wychodząc na szkolne podwórku, aby posadzić kolorowe kwiaty. Sprawimy, że będzie pięknie - w środku i na zewnątrz.

Wcześniej zapraszamy na warsztaty kiermaszowe, które przez najbliższy tydzień będą się jeszcze odbywały w naszej szkole. Zabierzcie najbliższych i przyjdźcie!

To będzie świetny czas na wspólne tworzenie. Nie trzeba posiadać rozmaitych talentów, wystarczy zabrać ze sobą dobry nastrój.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Kędzierska w imieniu Grona Nauczycieli