Świętowaliśmy!

Za nami kolejne Święto Szkoły – tym razem spotkaliśmy się jesienią, w drugą sobotę listopada. Mogliśmy podziwiać grę na fletach, zabawy rytmiczne, recytację oraz śpiew w wykonaniu najmłodszych. Starsi uczniowie zaprezentowali nam występy muzyczne, śpiew w kanonie, a także pokaz eurytmii. Nie zabrakło również chóralnych recytacji oraz małych form teatralnych.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim Rodzicom oraz Gościom za przybycie i wsparcie naszych uczniów. Dziękujemy także Dzieciom i Młodzieży za pracę włożoną w przygotowanie tego ważnego wydarzenia.

Jesienne Święto Szkoły jest dla widzów okazją do spotkania z materiałem, z którym uczniowie pracują na co dzień oraz formą, w jakiej odbywają się lekcje. Przegląd przez 9 lat edukacji daje dzieciom możliwość zobaczenia, w jakim miejscu są, na czym budują i do czego dążą. Nade wszystko jednak podczas Jesiennego Święta Szkoły możemy spotkać się w gronie całej szkolnej społeczności i podziwiać owoce naszej wspólnej pracy.

Dziękujemy!