Drodzy Państwo,
w związku z organizowaniem pomocy dla naszych wschodnich sąsiadów :

1. Rozpoczęliśmy zbiórkę artykułów :

• Na ten moment postanowiliśmy wspomóc najmłodszych, którzy zmierzają do Krakowa. Szczególnie zatem prosimy o:

• pampersy

• chusteczki nawilżające

• maści na odparzenia (Bepanthen, Sudocrem)

• mleko modyfikowane

• kaszki

• dania w słoiczkach "gerberki"

• leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe dla dzieci (Paracetamol dla dzieci,
        Nurofen dla dzieci)

• potrzebnych na granicy ( koce, koce termiczne, kubki, termosy, środki higieniczne)  - choć tutaj proszę wstrzymajmy się na moment, gdyż z moich informacji jest dostatek potrzebnych rzeczy.  Na bieżąco będziemy informować o potrzebach granicznych.

• niezbędnych dla rodzin już przebywających w Krakowie ( min. art. papiernicze, art. spożywcze długoterminowe, środki opatrunkowe, itp.)

2. Tworzymy listę rodzin z naszej szkolnej społeczności gotowych przyjąć uchodźców
    ( kontakt na adres mailowy radarodzicow.wsp[at]gmail.com)

3. Oferujemy wsparcie dla wszystkich rodzin ze Wschodu ( oraz ich najbliższych) z naszej szkolnej społeczności ( kontakt codziennie rano - dyrekcja szkoły)

Jesteśmy otwarci na inne inicjatywy. Prosimy wówczas o kontakt z Radą Rodziców lub sekretariatem.

Agnieszka Latko

helphand.jpg