Jesienne Święto Szkoły

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w najbliższą sobotę, 15 października, o godzinie 10.30 w sali teatralnej przy kościele św. Jadwigi, ul. Łokietka 60 w Krakowie odbędzie się Jesienne Święto Szkoły, w czasie którego będzie można zobaczyć występy uczniów wszystkich klas.

Po części artystycznej zapraszamy serdecznie do Szkoły na wyprzedaż garażową. Będzie można trochę się posilić w naszej kawiarence i spędzić miło czas na wspólnych rozmowach.

Osoby, które mają trochę zbędnych rzeczy i chciałyby mieć własne stoisko w czasie wyprzedaży w sobotę, mogą przywieść do szkoły rzeczy wcześniej i przygotować stoisko. Szkoła będzie otwarta w godzinach od 8:30 - 9:30.

Wyprzedaż potrwa od 13.00 do 15.00.

Podobnie jak poprzednio dochód z wyprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie przedszkola Pod Skrzydłami.

Zapraszamy gorąco!