Artystyczny Czwartek w Korczaku 22.06.2023

Szanowni Państwo,

przypominamy, że już jutro, czyli w najbliższy czwartek, 22 czerwca, o godzinie 16:00, odbędzie się w naszej Szkole wernisaż wystawy prac naszych uczniów połączony z koncertem zespołu Wassima Ibrahima oraz naszego Szkolnego Zespołu Muzycznego.

Na wystawie będzie można zobaczyć:

- prace uczestników naszego koła plastycznego prowadzonego przez Panią Olgę Wilczek,

- projekty, które powstały w naszej pracowni stolarskiej pod opieką Pani Urszuli Bojenko

oraz niektóre prace rysunkowe i malarskie uczniów klas 5-8 powstałe na lekcjach plastyki pod moim czujnym okiem;

Całe wydarzenie potrwa około 1,5 godziny.

O 16:00 otworzymy wystawę i krótko opowiemy o wystawianych pracach.

Około godz. 16:15 wystąpi nasz Szkolny Zespół Muzyczny prowadzony przez Pana Maćka Wnękowicza.

Około 16:40 zagra nam nasz gość specjalny, czyli Wassim Ibrahim razem z zespołem.

W czasie wernisażu będzie można zakupić najnowszą płytę Wassima Ibrahima i Tomasa Celis Sancheza, która nosi tytuł Pieśni Lewantu.

Gorąco zapraszamy!

Anna Kędzierska