top of page

Dzień Babci i Dziadka

Klasa druga z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała przedstawienie według scenariusza Weroniki Madej pt. W poszukiwaniu człowieka i tym rozpoczęła uroczystość.

Po życzeniach dzieci rozdały swoim bliskim własnoręcznie przygotowane, a przez nauczyciela oprawione prace - prezenty. Następnie, gdy w parę chwil i przy pomocy magicznych rąk część dekoracji zniknęła ze sceny, rozpoczął się koncert kolęd w wykonaniu naszych uczniów.

Następnie drugaski zaprosiły swoich bliskich, do ich sali, gdzie czekał na Drogie Babcie i Drogich Dziadków słodki poczęstunek przygotowany przez kochane mamy oraz mini wystawa ich prac plastycznych. Wieczór obfitował w wielu wzruszeń, ponieważ niektóre dzieci pokazywały swoją szkołę Seniorom rodu po raz pierwszy.

Comentarios


bottom of page