top of page

Kiermasz bożonarodzeniowy

Drodzy Państwo,


w najbliższą sobotę, 11 grudnia, zapraszamy serdecznie na szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.
(Ze względu na kwarantannę klasy IV, rozważaliśmy przeniesienie całego wydarzenia na niedzielę, ale po przedyskutowaniu sprawy zdecydowaliśmy się pozostać przy ustalonym terminie.)

Kiermasz odbędzie się w godzinach południowych - od 11.00 do 13.00.


Będzie to wydarzenie nieco inne niż wszystkie, bowiem po raz pierwszy w historii Szkoły kiermasz odbywał się będzie na zewnątrz, pod grudniowym niebem. Wszystkie stoiska kiermaszowe będą stały na placu przyszkolnym. Również na zewnątrz będzie dostępna dla wszystkich kawiarenka z gorącymi posiłkami ( zupy, dania jednogarnkowe) oraz napoje gorące ( kawa/herbata).

Śpiewanie kolęd oraz licytacja także będą na świeżym powietrzu.

Taka zmiana organizacyjna wiąże się z obecnie panującymi obostrzeniami i sytuacją epidemiczną, jednak warto spojrzeć na to też od innej strony. Po długiej przerwie jesteśmy bardzo podekscytowani ponowną możliwością wspólnego spotkania w gronie naszej szkolnej społeczności. Wierzymy że uda nam się zbudować dobry nastrój i świąteczny klimat niezależnie od okoliczności.


Liczymy na Waszą obecność.


Ps. Prosimy wszystkich o wypełnienie tej ankiety.

Związana jest ona z uczestnictwem w Kiermaszu.


Comments


bottom of page