top of page

Ogólnopolska Majowa Konferencja dla nauczycieli szkół i przedszkoli Waldorfskich

Miejsce: Bielsko-Biała, Waldorfska Szkoła Podstawowa, ul. Pocztowa 22

Data: 1-3 maja 2024 r.

Sen, Wola i Fantazja to konferencja, która nawiązywać będzie do 1, 2 i 4 rozdziału Ogólnej wiedzy o człowieku Rudolfa Steinera.

W antropozofii, sen, wola i fantazja są traktowane jako kluczowe elementy ludzkiego bytu, które odzwierciedlają głębsze procesy zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej. W kontekście antropozoficznym, te trzy aspekty ludzkiego życia są rozumiane jako integralna część rozwoju człowieka na różnych płaszczyznach.

Zapraszamy Was do wspólnego doświadczania tych elementów na majowej konferencji organizowanej przez Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce, a której gospodarzem będzie Waldorfska Szkoła Podstawowa w Bielsku-Białej. Nasze spotkanie oficjalnie rozpoczniemy w środę 1 maja o godzinie 15, a pożegnamy się w piątek 3 maja o 13.30.Co nas czeka?

Wykłady poprowadzi Adam Winiarczyk. Gościnnie o kolorach i ich oddziaływaniu opowie Joanna Rodycz-Cieńciała.

Zajęcia artystyczne będą podzielone na trzy grupy:

  • W świat eurytmii wprowadzi nas Jacek Cieńciała

  • Malowanie poprowadzi Joanna Rodycz-Cieńciała

  • W śpiew i nastrój fantazji zaniesie nas Bernadetta Borodziuk

  • Wasze ciała nakarmią Dorota i Agata, najlepsze chochle w Waldorfie


Cena do 15 kwietnia (włącznie) wynosi 250 zł, po tej dacie: 280 zł.

Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego* wraz z dowodem wpłaty ww kwoty na konto Związku Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce z dopiskiem: Konferencja majowa 2024, imię i nazwisko. Przelew jest jedyną formą opłaty za konferencję. Wyłącznie przesłany dowód wpłaty oraz formularz gwarantują zapisanie na konferencję.


Konto:

Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce

Bank Millennium S.A. Al. Jerozolimskie 123 A,02-017 Warszawa

Konto w PLN IBAN: PL 15 1160 2202 0000 0000 5069 9136


W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy wraz z wyborem warsztatu. Wyboru jednego z trzech dokonujemy na całą konferencję, ale prosimy wypełnić wszystkie trzy rubryki (w kolejności od najbardziej pożądanej) gdyby okazało się, że na Wasz wymarzony zabrakło miejsca ( o zapisie na dany warsztat decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisu dokonujemy według kolejności zgłoszeń i potwierdzenia wniesienia opłaty.

W formularzu znajdziecie również informację o obiadach, czy wybieracie czy też nie (albo wybrane dni).


Formularz zgłoszeniowy
.docx
Download DOCX • 13KB


Konferencja odbędzie się Waldorfskiej Szkole Podstawowej,

przy ulicy Pocztowej 22 w Bielsku-Białej.*Formularz zgłoszeniowy wraz z dowodem wpłaty, jak i wszelkie pytania kierujcie naKommentit


bottom of page