top of page

Planszówkowa sobota - 26.11.2022

Drodzy Rodzice,

bardzo miło nam zaprosić Państwa na naszą pierwszą szkolną planszówkową sobotę, która odbędzie się w dniu 26 listopada w godzinach między 10.00 - 13.00.


Pomysł tego spotkania powstał w głowach naszych uczniów, a my dorośli, postanowiliśmy podążyć za tą dziecięcą inicjatywą. Pomysł został przedstawiony na ostatniej Radzie Rodziców i został ciepło przyjęty.


W zamyśle miała być to szachowa sobota jednak chcemy też, aby w tym wydarzeniu uczestniczyli nasi najmłodsi uczniowie. Dlatego klasy 3 - 8 zapraszamy tego dnia na spotkanie przy szachach, klasom młodszym natomiast proponujemy gry planszowe.

W miarę możliwości prosimy o przyniesienie swojego zestawu szachów. Można przynosić też swoje gry.


Planszówkowa sobota jest spotkaniem rodzinnym, tego dnia dzieci przychodzą do szkoły z rodzicami i są pod ich opieką. Kuchnia będzie otwarta, do Państwa dyspozycji, więc będzie można przynieść ciasto, owoce lub inne przekąski, a także zrobić kawę czy herbatę.

Serdecznie zapraszamy,

uczniowie klasy trzeciej z wychowawcą Pauliną Konieczko

Comments


bottom of page