top of page

RekrutacjaDrodzy Rodzice;

z radością zawiadamiamy, że właśnie rozpoczynamy rekrutację Siedmiolatków – czyli Dzieci, które w 2022 roku obchodzą siódme urodziny - do pierwszej klasy naszej szkoły podstawowej.

Nasza szkoła jest szkołą waldorfską, co oznacza, że staramy się pracować w duchu pedagogiki waldorfskiej – dlatego też zapraszamy przede wszystkim tych Rodziców, którym ideały i charakter tej pedagogiki również są bliskie. Niezależnie od tego, w jakim stopniu już jesteście Państwo związani z pedagogiką waldorfską, istotne jest dla nas, byśmy mogli się spotkać i wspólnie o niej porozmawiać

– zanim jeszcze poznamy Państwa Dzieci.

Spotkanie takie, do którego przykładamy bardzo dużą wagę, będzie miało charakter szkolenia – w gronie wyłącznie osób dorosłych

– i będzie okazją zarówno do tego, by posłuchać wykładu o naszej pedagogice, jak i sposobnością, by zapytać o wszelkie szkolne sprawy, które Państwa szczególnie ciekawią.

Bardzo prosimy też o przyniesienie na to spotkanie dokumentów, dzięki którym będziemy mogli dowiedzieć się czegoś o Państwa Dzieciach:

  • rozbudowanego życiorysu Dziecka - wraz ze zdjęciem,

  • opinii z przedszkola, do którego uczęszczało.

[Prosimy nie przesyłać tych dokumentów mailem do sekretariatu].

W związku z obecną sytuacją covidową i zaleceniami sanitarnymi zapewne nie będziemy mogli spotkać się wszyscy razem i dlatego proponujemy Państwu jeden z dwóch terminów: w środę 16 lutego lub w piątek 18 lutego – oba o godzinie 18:30 w naszej szkole. Zapisać się na jeden z tych terminów można kontaktując się z sekretariatem szkoły [tel.: 606 398 002 od poniedziałku do piątku między 7:30 a 15:00].*

Kolejnym kluczowym krokiem procesu rekrutacji będzie dla nas możliwość spotkania się z Państwa Dziećmi, które zaprosimy do naszej szkoły 26 lutego (na godzinę 8:45 lub 12:45 – do wyboru) na specjalnie przygotowane dla Nich zajęcia. Dzieci przez około półtorej godziny będą pod naszą opieką, a Państwo będziecie mieli okazję uczestniczyć w tym czasie w drugiej części wykładu z zakresu pedagogiki waldorfskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Grupa Rekrutacyjna

Karta zapisu - SP
.pdf
Download PDF • 372KB
 

*

1) Prosimy, byście wzięli Państwo pod uwagę, iż powyższe ustalenia zależne są od – dynamicznie się wszak zmieniającej sytuacji epidemiologicznej i nasze plany mogą zostać pokrzyżowane przez pojawienie się nowych ograniczeń. 2) Ci z Państwa, którzy ze względów epidemiologicznych lub zdrowotnych nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w szkoleniu, prosimy o możliwie szybki kontakt z naszym sekretariatem.
Comments


bottom of page