top of page

Rola rodzica w Szkole Waldorfskiej - wykład (i nie tylko) dla rodziców

Szanowni Państwo,

Rola rodzica w Szkole Waldorfskiej - serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Radę Rodziców, które odbędzie się


25.01.2023r. w godz. 18.00 -21.00.


W trakcie spotkania odbędzie się wykład, warsztat i panel dyskusyjny.


Prosimy o Waszą obecność oraz przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym: rodzinie oraz przyjaciołom, którzy poszukują alternatywy do wychowania i edukacji programowej. Możliwe, że niektórzy z Was poszukują odpowiedzi na pytanie jak wspierać pracę nauczycieli i jak być lepszym rodzicem i wsparciem dla Waszych dzieci. Na takie pytania również będziemy chcieli udzielić odpowiedzi.


Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa, gdyż temat jest niezwykle ciekawy i inspirujący. Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców, jednak szczególnie gorąco zapraszamy najmłodsze klasy (1-3) oraz osoby stawiających pierwsze kroki w Pedagogice Waldorfskiej.


Dziękujemy z góry za Wasz aktywny udział.W imieniu Rady Rodziców

Agnieszka Latko

Olga Kulikova

Comments


bottom of page