Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Szanowni Państwo,

już w poniedziałek 4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny.

O godz. 9:30 spotykają się klasy VI, VII, VIII,

o godz. 10:00 - klasy IV, V,

o godz. 10:30 - klasy II, III,

a o godzinie 11:00 odbędzie się przywitanie klasy I. (O tym jak to będzie dokładnie wyglądało w przypadku Pierwszaków poinformuje pani Kasia na zebraniu rodziców we środę).

Zaczniemy wspólnymi spotkaniami na sali eurytmicznej, a potem uczniowie przejdą wraz z wychowawcami do swoich klas. Spotkania w klasach nie powinny potrwać dłużej niż godzinę.

Tego dnia świetlica działać będzie od godz. 10:00 do 16:00. W związku z tym, możliwość parkowania na terenie szkolnego podwórka będzie do godziny 10.00.

Jeśli będziecie Państwo zostawiali dzieci na świetlicy, to koniecznie proszę poinformować o tym nauczycielki świetlicowe: Panią Anię Kruczek albo Panią Agnieszkę Zychowicz (obie Panie będą dostępne w szkole od godziny 10:00).

Bardzo już się cieszymy na ten nowy rok i spotkania z naszymi uczniami.

Do zobaczenia wkrótce!

Anna Kędzierska