top of page

Rozstrzygnięcie "muzycznego konkursu plastycznego"


W miniony czwartek odbyło się rozstrzygnięcie muzycznego konkursu plastycznego.


Zgromadzona w sali eurytmicznej publiczność miała okazję podziwiać wszystkie przygotowane na konkurs dzieła oraz wysłuchać pięknego koncertu w wykonaniu naszych wspaniałych muzyków: Pana Jacka i Pana Kazimierza.


Niełatwo było wybrać spośród fantastycznych prac jedną czy dwie - jury stanęło przed nie lada wyzwaniem. Po długich obradach Pani Ewa, Pan Dominik, Pan Tadeusz i pomysłodawca konkursu - Pan Wassim wskazali trójkę zwycięzców: Polę (klasa V), Maję (klasa IV) i Szymona (klasa IV), którzy w nagrodę otrzymają bilety do Filharmonii Krakowskiej.


Na koniec były jeszcze pączki dla wszystkich uczestników i zapowiedzi kolejnych edycji konkursu...


Jesteśmy zachwyceni pracami i bardzo, bardzo dumni z naszych uczniów!

Comments


bottom of page