top of page

Warsztaty stolarskie w Laskowej Górze

W dniu 17.10.2019, uczniowie klasy IV, wzięli udział w wyjeździe do Laskowej Górnej, z której wyruszyli górskim szlakiem w kierunku miejscowości Męcina. Wykazując się swoimi umiejętności orientacji w terenie i odczytywania mapy, przemierzając górski szlak, dotarli do miejscowości Męcina, gdzie przy wspólnym ognisku, dzieciaki mogły spędzić czas na wspólnych zabawach i rozmowach, które wzmacniały ich integrację.

Następnego dnia, tym razem jednak z wykorzystaniem autobusu, uczniowie, wraz z opiekunami, powrócili do Laskowej Górnej, gdzie przystąpili do udziału w warsztatach pracy w drewnie, w ramach których, każdy z uczniów wykonał swoją własną tarczę, którą mógł zabrać do domu.

Udział w wycieczce był doskonałą okazją, nie tylko do aktywnego spędzenia czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy oraz rozwijania swych umiejętności stolarskich, ale także pozwolił na poznanie fauny i flory Beskidu Wyspowego.

コメント


bottom of page