Wernisaż, koncert i garażowa wyprzedaż

Szanowni Państwo!

Rok szkolny wielkimi krokami zmierza ku końcowi, a my czujemy nieodpartą potrzebę spuentowania ostatnich 10 miesięcy jeszcze jednym wydarzeniem artystycznym.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Wernisaż Prac Plastycznych Uczniów i Uczennic z naszej szkoły, a także Instrumentalno-wokalny Koncert Młodych Talentów.

Impreza odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 17 czerwca.

Startujemy o godzinie 16:00.

W trakcie koncertu przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na doposażenie pracowni muzycznej.

Podczas wernisażu czynna będzie kawiarenka, a także odbywać się będzie wyprzedaż garażowa*.

Dzieci uczestniczące w koncercie zapraszamy na próby w dniu koncertu (17 czerwca) od godziny 14:00.

*Osoby, które są zainteresowane sprzedażą, proszone są o zgłoszenie swojego stoicka Radzie Rodziców - radarodzicow.wsp@gmail.com. To bardzo ważne, gdyż już zdarzało się, że stoiska były nie gotowe i utrudniało to w organizacji wyprzedaży. Prosimy o przynoszenie książek, ubrań, kwiatków i zabawek z materiałów naturalnych.