top of page

Wiosenne Święto Szkoły

Szanowni Państwo,

już w najbliższą sobotę, o godzinie 10:00 spotykamy się na sali teatralnej przy kościele św. Jadwigi. Prosimy o to, by nie zajmować czterech pierwszych rzędów - zostawmy je dla naszych uczniów, którzy będą siedzieli ze swoimi klasami. Prosimy o punktualne przybycie, najlepiej kilka minut przed 10:00. Po zakończeniu występów od razu przenosimy się do naszej Szkoły, by kontynuować wspólne świętowanie. Uprzedzam jednak, że parking szkolny tego dnia będzie zamknięty dla samochodów. Na podwórku szkolnym będą odbywały się warsztaty ogrodnicze - będziemy obsadzać doniczki kwiatami i robić ozdobne drewniane donice. Prócz tego na podwórku szkolnym starsze klasy zorganizują dla najmłodszych podchody połączone z poszukiwaniem czekoladowych jajeczek. Kawiarenka działać będzie na parterze. Na pierwszym piętrze będą stoiska kiermaszowe i szatnia (w klasie 7). Jeśli macie Państwo jakieś rośliny lub książki do oddania, prosimy przynieść je jutro lub bezpośrednio w dniu kiermaszu. Podobnie rzecz ma się ze smakołykami do kawiarenki - przynosimy je w piątek lub w sobotę po występach. Dochód z kiermaszowych stoisk planujemy przeznaczyć na doposażenie szkolnego ogrodu.

Comments


bottom of page