top of page

Wycieczka rowerowa do Ojcowa

W niedzielę, 29 września 2019 r., grupa uczniów z naszej szkoły, wraz z rodzicami, pod opieką Pani Adrianny Wisły i Pana Macieja Kasprzyka, udali się na wspólną wycieczkę rowerową do Ojcowa. Mając na celu aktywne spędzenie czasu wolnego oraz usystematyzowanie wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, grupa przemierzyła trasę o łącznej długości około czterdziestu kilometrów.Pogoda sprzyjała, zatem, uczestnicy wycieczki bez problemów mogli dotrzeć do celu, gdzie, pozwalając sobie na chwilę odpoczynku, spędzili czas na podziwianiu tamtejszego parku. Po zebraniu sił, grupa wspólnie wróciła do Krakowa.


Ta piękna i słoneczna niedziela, była idealnym dniem na inaugurację szkolnego koła rowerowego, które zamierza w przyszłości wspólnie pokonywać kolejne trasy.

Comments


bottom of page