top of page

Wyprzedaż garażowo-podwórkowa

Szanowni Państwo,


w nadchodzącą sobotę odbędzie się pierwsza w historii naszej szkoły wyprzedaż garażowo - podwórkowa. Dochód z niej będzie podarowany przedszkolu waldorfskiemu Pod Skrzydłami, z którym czujemy się związani, jako że prowadząca przedszkole, pani Monika Wiśniewska, jest jedną z założycielek naszej szkoły. Przez pierwsze lata istnienia wspierała nas zarówno finansowo, jak i organizacyjnie. Obecnie przedszkole ma duże problemy finansowe i prosi wszystkich przyjaciół o pomoc.


Jak można pomóc? Zbieramy w domu piękne i mało używane rzeczy, które mogą jeszcze komuś posłużyć (książki, zabawki ubrania, domowe drobiazgi). Pakujemy je do torby lub pudła, które podpisujemy naszym nazwiskiem. Podpis jest bardzo ważny, ponieważ będziemy Państwu oddawać rzeczy, które się nie sprzedadzą. Zebrane rzeczy powierzamy opiece Świetlicy, która będzie je od jutra zbierać.


Jest również możliwość poprowadzenia w ramach wyprzedaży własnego stoiska. Wtedy 20% z utargu przekazujemy na przedszkole.


Zapraszamy do odwiedzenia stoisk, na których z pewnością znajdzie się wiele ciekawych rzeczy, w sobotę 17 września od 11.00 do 14.00.


Do zobaczenia!

Comments


bottom of page