Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Szanowni Państwo,

zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24.

Zaczniemy o godzinie 9.00 na szkolnym podwórku wspólną częścią z występami uczniów. Następnie klasy wywoływane będą do swoich sal i tam nastąpi rozdanie świadectw i pożegnanie z wychowawcami.

Państwa - Rodziców prosimy o zaczekanie na dole.

Zakończyć pożegnania musimy do godziny 12.00, gdyż wtedy na sali eurytmicznej rozpocznie się druga uroczystość, czyli pożegnanie klasy 8 ze szkołą.

W tym dniu oczywiście nie będzie funkcjonował parking na podwórku szkolnym.

Będziemy wdzięczni za pomoc przy ustawianiu krzeseł - tych, z Państwa, którzy mogą przyjść wcześniej, zapraszamy na 8.15. Państwa czujność i pomoc przyda się też podczas wychodzenia klas na górę - zależy nam na tym, by nie wkradł się tu niepotrzebny chaos.

Szkoła w tym dniu otwarta jest od godziny 8.00. Świetlicy nie będzie.

I na koniec jeszcze raz: bardzo prosimy o zabranie najpóźniej w piątek wszystkich rzeczy (w tym rowerów i hulajnóg) dzieci z klas i szatni/szafek - raczej nie uda im się przetrwać wakacyjnych remontów i sprzątania.